do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Seria urządzeń Brother InkBenefit Plus

0

Od niedawna możemy spotkać na rynku drukarki Brother ze wzmianką "InkBenefit" w opisie. Jeśli widzimy to słowo w opisie produktu, oznacza to, że należy taka drukarka do najnowszej serii Brother InkBenefit Plus. Przyjrzyjmy się tej serii z bliska.

Seria drukarek Brother InkBenefit Plus

Wydajność i innowacyjność – seria InkBenefit Plus
Co wyróżnia serię InkBenefit na tle pozostałych modeli firmy Brother? Przede wszystkim w drukarkach InkBenefit zrezygnowano ze standardowych kartridży na korzyść czterech przeźroczystych pojemników na tusz czarny i kolorowy (cyjan, magenta, żółty). Rozwiązanie te pozwala na łatwy monitoring tuszu i sprawne uzupełnianie atramentu za pośrednictwem wygodnych buteleczek. Przyjazny i intuicyjny system napełniania pojemników zmniejsza prawdopodobieństwo rozlania atramentu. Butelka czarnego tuszu pozwala na wydruk nawet 6 tysięcy stron. Tusze kolorowe wystarczają na wydrukowanie do maksymalnie 5 tysięcy stron. Ekonomiczne rozwiązanie pozwala na znaczną redukcję kosztów związanych z nabywaniem materiałów eksploatacyjnych. W skład serii InkBenefit wchodzą trzy modele wielofunkcyjnych drukarek atramentowych: DCP-T300, DCP-T500W i DCP-T700W. 


Cechy szczególne urządzeń z serii InkBenefit:
• Prędkość: 11 wydruków czarnobiałych, 6 kolorowych w ciągu minuty;
• Maksymalna rozdzielczość druku do 1200x6000 dpi;
• 6 tys. wydruków czarnobiałych i 5 tys. Kolorowych;
• 3 letnia gwarancja.

Brother DCP-T300

DCP-T300
Drukarka DCP-T300, to podstawowy model z serii InkBenefit Plus, który wyposażono w wygodny komplet wbudowanych pojemników na cztery kolory: czarny, cyjan, magenta i żółty. Uzupełnianie atramentu odbywa się w trzech prostych krokach. Wystarczy otworzyć pokrywę ochronną, napełnić i zamknąć pojemnik. Głowicę przed wysuszeniem ochrania specjalny system samoczyszczący. Model wyposażono w podajnik na 100 arkuszy papieru, wyświetlacz LCD oraz interfejs USB 2.0. Do zestawu dołączono komplet tuszy InkBenefit Plus. Sugerowana cena producenta 670zł.

Brother DCP-T500W
DCP-T500W
Model ten posiada wszystkie cechy jak wersja DCP-T300, jednakże producent wdrożył kilka nowości. Główną innowacją pozostaje bezprzewodowa łączność oraz obsługa aplikacji Brother iPrint&Scan. Aplikacja ta umożliwia bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych wyposażonych w system Android, iOS czy Windows Phone. Do zestawu dołączono komplet tuszy InkBenefit Plus. Sugerowana cena producenta 750zł.

Brother DCP-T700W
DCP-T700W
To ostatni i najbardziej zaawansowany przedstawiciel serii InkBenefit Plus. Model ten stanowi udoskonaloną wersję urządzenia DCP-T500W. Kompaktowe rozmiary i system Brother iPrint&Scan z pewnością sprawdzą się w każdym biurze lub domu. Drukarkę DCP-T700W wyposażono w automatyczny podajnik dokumentów (ADF), który ułatwia skanowanie, kopiowanie i wysyłanie faksem wielostronicowych dokumentów (maksymalna pojemność 20 arkuszy). Do zestawu dołączono komplet tuszy InkBenefit Plus (2 czarne tusze i 3 kolorowe). W zależności od naszych preferencji możemy wybrać 2 rodzaje gwarancji na przedstawiany model: 3 letnią
lub 30 tysięcy wydruków. Sugerowana cena producenta 910zł.

Wpisy powiązane:

Brother DCP-T700W - z systemem do samodzielnego napełniania tuszy

Brother DCP-T500W - wygodna i tania w eksploatacji

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl