do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Brother Innobella: Co to jest

0

Kartridż Brother w technologii Innobella

Piękno i innowacja

Innobella, to seria materiałów eksploatacyjnych oferowanych przez firmę Brother. Nazwa serii wywodzi się od słów „Innowacja” oraz „Bella”, co w języku włoskim oznacza piękno. Innobella jest wynikiem intensywnych i kosztownych badań prowadzonych przez najlepszych inżynierów. Co wyróżnia markę Innobella? Jakie udogodnienia dla użytkowników przygotowała firma Brother? W czym leży sukces marki Innobella? O tym opowiemy w niniejszym artykule.

Trwalsze drukowanie

Fotografie oraz dokumenty wydrukowane na zwykłym papierze oraz przy pomocy standardowych tuszów pod wpływem czasu stopniowo zanikają. Dlaczego tak się dzieje? Zawarty w powietrzu ozon, a także promienie światła słonecznego niekorzystnie oddziałują na wydrukowane zdjęcia lub pisma. Nowoopracowany tusz Innobella pozostaje w pełni odporny na wyżej wymienione czynniki, dzięki zaawansowanej chemicznie formule. Specjalistycznie powlekany, błyszczący papier Innobella, w połączeniu z rewolucyjnym tuszem zapewnia niebywałą trwałość druku, nawet do 100 lat. Rozwiązanie z pewnością zostanie docenione przez osoby archiwizujące dokumenty lub fotografie. W ofercie firmy Brother obecne pozostają również tonery, które pozbawiono oleju. Wkłady do drukarek laserowych Innobella pozwalają na uzyskanie matowego wykończenia drukowanych dokumentów.

Bogatsze barwy i głębia koloru

Technologia bogatsze barwy, to najnowsze osiągnięcie firmy Brother w dziedzinie uzyskiwania naturalnego koloru zdjęć. Szeroki obszar nanoszenia kolorów w połączeniu z ekspansywną formą nanoszenia palety barw, prowadzi do uzyskania żywszych kolorystycznie odbitek i dokumentów. Zastosowanie tuszu i papieru marki Innobella zapewnia lepsze rozprowadzenie barw, a także poprawia jakość koloru czerwonego, zielonego i magenty. Podczas drukowania fotografii wszystkie atramenty Innobella są starannie mieszane w taki sposób, aby odtworzyć na kartce zdjęcie identyczne do tego, które w pamięci przechowuje drukarka.

Ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy

Papier Innobella sygnowany numerem BP61G zastąpił poprzednią serię BP60GL. Nowy papier Innobella posiada o wiele gładszą fakturę i lepiej utrwala kolory niż jego poprzednik. Specjalnie powlekana powierzchnia papieru pozwala na uzyskanie żywszych kolorów, wysokiej jakości wydruku. Stosując papier oraz tusze Innobella nie musimy się martwić o nadmierną ilość tuszu na drukowanym dokumencie.

Korzyści stosowania produktów Innobella w nowej serii drukarek MFC

MFC, to profesjonalna seria wielofunkcyjnych urządzeń drukujących firmy Brother. Rodzina łączy w sobie cechy drukarki, skanera oraz faksu. Zaawansowana głowica drukująca urządzeń MFC idealnie współpracuje z tuszem oraz papierem serii Innobella. Drukarka nanosi krople atramentu Innobella o objętości 1,5 pikolitrów (średnica kropli 0.0142㎜), dzięki czemu wydruk charakteryzuje się mniejszą ziarnistością, zredukowanym rozrzutem oraz gładszym obrazem. Wszystkie tusze sygnowane nazwą Innobella pozwalają na trwalsze drukowanie oraz uzyskanie bogatszych kolorów, a także bardziej wyrazistych zdjęć w porównaniu do technologii innych producentów. 

Wpisy powiązane:

Brother DCP-J105 - tanie w eksploatacji kompaktowe urządzenie 3w1

Brother DCP-J552DW, czyli solidność i ekonomia

Seria urządzeń Brother InkBenefit Plus

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl