do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Canon MAXIFY MB5150 - tani i wielofunkcyjny "pracownik biurowy"

0

Canon po raz kolejny prezentuje  dobre  urządzenie wielofunkcyjne do biura. Model  MAXIFY MB5150   to przede wszystkim niskie koszty wydruku jednej strony i opcja dwustronnego skanowania.
Co wyróżnia model spośród innych urządzeń 4w1?
Modele z serii MAXIFY swoim wyglądem przypominają drukarki laserowe. Podobieństwo nie jest tylko wizualne. Urządzenia wielofunkcyjne z tej serii wyposażono również w zaawansowane funkcje druku oraz skanowania. Model  MAXIFY MB5150 posiada np. opcję skanowania dwustronnego. Oprócz tego możemy za jego pomocą automatycznie drukować dwustronnie. W porównaniu do swojego poprzednika MB5050, urządzenie posiada większy ekran dotykowy i więcej funkcji sieciowych.

Dowiedz się ile możesz oszczędzić z wiecznymi kartridżami do Canon MB5150
W modelu Canon MAXIFY MB5150 znacznie rozbudowano funkcje sieciowe. Dzięki temu możemy bez problemu drukować wszelkiego typu pliki oraz skanować do urządzeń przenośnych. Nieoceniona jest również integracja z chmurą. Jeżeli przechowujesz pliki na wirtualnych dyskach w usługach takich jak Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur, możesz teraz bez problemu za pośrednictwem MB5150 drukować z nich pliki. Oprócz tego można również skanować oraz zapisywać dokumenty.  Model został wyposażony w połączenie Wi-Fi, ale do drukowania z np. komputera przenośnego nie musisz łączyć się z internetem. W modelu działa dodatkowy tryb punktu dostępu, który pozwala na szybkie i łatwe połączenie z drukarką wszystkich urządzeń zewnętrznych w tym smartfonów i tabletów.

Canon Maxify MB5150
Wszystkie te funkcje możemy intuicyjnie obsługiwać za pomocą dużego dotykowego wyświetlacza o przekątnej 3,5 cali. Praca z Canon MAXIFY MB5150 jest bardzo komfortowa, dzięki m.in. pojemnemu automatycznemu podajnikowi mogącemu pomieścić do 50 dokumentów.

Szybkość wydruku
MAXIFY MB5150 zoptymalizowany został właśnie pod kątem szybkości wydruku. Nie dziwi zatem fakt, że „osiągi” przez niego uzyskiwane robią wrażenie. Przybliżony czas wydruku pierwszej strony w trybie gotowości wynosi 6 sekund, a kolorowej 7 sekund. Z prędkości uzyskiwanych w przypadku wydruków dokumentów wielostronicowych również możemy być zadowoleni. Drukarka jest w stanie wydrukować nawet do 24 dokumentów w trybie monochromatycznym oraz 15 plików w trybie kolorowym na minutę.
Jeżeli chodzi cechy druku,  to Canon zdążył już nas przyzwyczaić do wysokiej jakości w oferowanych przez niego urządzeniach. Fakt, że pracuje szybko, nie wpływa na paramtery wydruków.  Czcionki mają znakomitą czytelność. W grafikach i obrazach uzyskujemy żywe, wyraziste kolory.

System CISS do Canon Maxify MB5150 pomoże oszczędzić nawet 90% kosztów druku
Koszy eksploatacji
Koszty eksploatacji pozostają na niskim poziomie - zarówno tuszu, jak i energii elektrycznej. W przypadku tuszów koszt druku za jedną stronę obniżony jest  dzięki możliwości korzystania z opcjonalnych wkładów XL. Standardowe czarne wkłady zapewniają wydajność na poziomie 2500 stron, a kolorowe wkłady – na poziomie 1500 stron (wg normy ISO). A to oznacza, że koszt wydruku jednej strony oscyluje w granicach 5 groszy w opcji czarno-białej i około 15 groszy w przypadku wydruku kolorowych stron.

Ogólny przegląd pozostałych parametrów technicznych
Canon MAXIFY MB5150 to również szybki skaner, kopiarka oraz faks. Szybkie skanowanie możliwe jest dzięki zastosowaniu jednoprzebiegowego skanowania dwustronnego. Pliki o rozdzielczości 200 dpi skanowane są z prędkością 23 obrazów na minutę zarówno w przypadku opcji monochromatycznej, jak i kolorowej. Równie szybko pracuje kopiarka wyposażona w automatyczny podajnik papieru. Za jej pomocą jesteśmy w stanie uzyskać 11 kopii kolorowych oraz aż 22 monochromatycznych w ciągu minuty. Dodatkowo oczywiście możemy skalować dokumenty w przedziale 25-400%, jak również kopiować bez ramki lub powielać kilka stron na jednej kartce.
Rozbudowane funkcje zawarte są również w faksie, który dysponuje pamięcią na 250 numerów, a także opcją szybkiego wybierania kodowego, w której można zapisać 100 pozycji.
Podsumowanie
Canon MAXIFY MB5150 to szybkie i sprawnie działające urządzenie, którego atutami są m.in. automatyczny druk i skanowanie dwustronne oraz rozbudowane funkcje sieciowe. I najważniejsze — to urządzenie stosunkowe tanie w eksploatacji.
A to czyni go... tanim pracownikiem biurowym, który będzie znakomitą alternatywą  dla drukarek laserowych.

PLUSY

MINUSY
  • skanowanie dwustronne
  • szybkie wydruki
  • automatyczny druk dwustronny
  • łatwiejsza integracja z siecią
  •  niskie koszty druku, tylko przy wkładach XL
  • urządzenia wielkogabarytowe

Wpisy powiązane:

- Canon Maxify MB5050 - Szybkie urządzenie 4w1 do małego biura

- Canon Maxify MB2050 - znakomite wydruki w domowym biurze

- Canon Maxify MB2750 - Solidna Alternatywa dla Laserówek

- Canon Maxify MB2150 - ekonomiczna drukarka do domowego biura

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl