do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Dura Brite Ultra Ink – nowe rozwiązanie firmy Epson

0

Dura Brite Ultra Ink to najnowszej generacji atrament autorstwa firmy Epson, który zapewnia zupełnie nową jakość druku. Wydruk o laserowej jakości z pomocą standardowego atramentu? Dzięki Dura Brite Ultra Ink jest to jak najbardziej możliwe. Mówiąc o nowatorskim tuszu należy przede wszystkim wspomnieć o jego unikalnej strukturze. Każda kroplę pigmentu okala ochronna warstwa żywicy, dlatego drukowany dokument pozostaje odporny na światło, wilgoć oraz rozmazanie. Tusz Dura Brite Ultra Ink współpracuje z głowicami drukującymi MicroTFP, dzięki czemu pigment pozostaje precyzyjnie rozprowadzony na kartce papieru. Szybkoschnącą formuła sprawia, iż drukowany dokument możemy dotykać bezpośrednio po wydrukowaniu, bez obaw o jego uszkodzenie lub powstanie smug.

Doskonała jakość wydruku

Zarówno tekst jak i grafika odznacza się niezwykłą ostrością. Tusze z serii Dura Brite Ultra Ink charakteryzują się mniejszym rozkładem na papierze. Cecha ta sprawia, iż jakość wydruku pozostaje o wiele lepsza niż podczas korzystania z konwencjonalnych tuszy. Cząstki standardowych tuszy przenikają w strukturę papieru, a następnie są rozpuszczane pod wpływem wody. Z kolei opisywany atrament firmy Epson spoczywa na powierzchni i nie jest rozpuszczany. Co więcej cząsteczki pigmentu są 100 razy mniejsze niż w konkurencyjnych tuszach. Jakie korzyści daje mniejszy rozmiar? Przede wszystkim bardzo gładki i błyszczący wydruk oraz wysoki współczynnik odbijania. Niewątpliwym atutem atramentu Dura Brite Ultra Ink pozostaje jego współpraca z każdym typem papieru. Aby uzyskać satysfakcjonującą jakość wydruku dokumentów tekstowych, nie musimy już sięgać po specjalne arkusze papieru – wystarczy plik papieru biurowego.

Rnica pomiędzy tuszami Durabright ulta a  barwnikowymi tuszami

Dwustronne drukowanie bez przebijania

Drukowanie dwustronnych dokumentów nie sprawia już trudności. Atrament wykorzystuje specjalną technologię, która kontroluje poziom rozprowadzania barwnika po powierzchni papieru. Możemy być pewni, iż pigment nie przeniknie na drugą stronę arkusza. Ponadto specjalna formuła barwnika zapewnia o wiele jaśniejsze i żywsze barwy, ponadto czerń staje się głębsza.

Ponad 100 letnia odporność na zanikanie i pełna kontrola tuszy

Połyskujące zdjęcia nie tylko są ładne, ale również pozostają trwałe. Specjalna formuła barwnika sprawia, iż raz wydrukowany dokument lub zdjęcie pozostanie niewrażliwy na promienie słoneczne przez 100 lat. Tusze Dura Brite Ultra Ink zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych, małych oraz dużych firmach. Każdy z 4 barwników znajduje się w osobnych kartridżu, dzięki czemu możemy w łatwy sposób kontrolować jego ilość, a w razie potrzeby wymienić wyczerpany zasobnik.

Dla kogo Dura Brite Ultra Ink?

Powyższe zalety sprawiają, że Dura Brite Ultra Ink stanowi idealne rozwiązanie dla klientów, którzy przez dłuższy okres czasu potrzebują zachować wydrukowane dokumenty. Na zwykłym papierze z powodzeniem wydrukujemy zarówno dokumenty tekstowe, odbitki zdjęć, pocztówki, ważne raporty, pocztówki z pozdrowienia, restauracyjne menu i wiele więcej. Dura Brite Ultra Ink to doskonałe odwzorowanie barw, laserowa jakość wydruku, a także wysoka trwałość. 

Wpisy powizane:

Canon ChromaLife100 - Nowe oblicze materiałów eksploatacyjnych

DRHD (Canon) - Co to jest?

Brother Innobella: Co to jest?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl