do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Epson WorkForce Pro WF-5620DWF - wydajna biznesowa drukarka

0

Epson WorkForce Pro WF-5620DWF łączy w sobie funkcjonalność z niskimi kosztami eksploatacji. Jeżeli potrzebujesz wydajnej biznesowej drukarki, która dodatkowo skanuje, kopiuje i wysyła faksy, przemyśl zakup właśnie tego modelu. Dlaczego warto?

Co wyróżnia model spośród innych urządzeń 4w1?

Epson WorkForce Pro WF-5620DWF to urządzenie wszechstronne, zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu biznesowym. Z tego powodu "uzbrojone" zostało w praktyczne funkcje ułatwiające pracę biurową. Za pomocą Epson WorkForce Pro WF-5620DWF nie tylko szybko wydrukujesz, zeskanujesz oraz skopiujesz ważne dokumenty, ale masz również możliwość wysłania ich za pomocą faksu. Dodatkową zaletą jest obsługa łączności bezprzewodowej. 

Wieczne kartridże do Epson WorkForce Pro WF-5620DWF pomogą nawet o połowę obniżyć koszty eksploatacji

Wśród przydatnych funkcji trzeba jeszcze wymienić automatyczny podajnik dokumentów oraz tylny podajnik na nośniki specjalne. Epson WorkForce Pro WF-5620DW umożliwia również bezpośrednie skanowanie oraz drukowanie z pamięci USB. Model został też  wyposażony w opcję  bezpiecznego drukowania, w której zadania wysyłane do drukarki możemy zabezpieczyć indywidualnym kodem PIN.

Epson Work Force WF-5620

A co jest najistotniejszą zaletą Epson WorkForce Pro WF-5620DWF? Przede wszystkim to, że jest bardzo wydajne oraz  drukuje szybko i tanio. A niskie zużycie energii oraz stosunkowo cicha praca (jak na drukarkę atramentową) czynią te model idealnym kandydatem na „pracownika biurowego”.

Szybkość wydruku

Epson WorkForce Pro WF-5620DW,  podobnie jak większość zaawansowanych modeli tej firmy,  został wyposażony w unikalny system oparty na głowicy drukującej PrecisionCore™, która gwarantuje świetną jakość wydruków oraz prędkość druku porównywalną do modeli laserowych.
Epson WorkForce Pro WF-5620DW rzeczywiście drukuje w bardzo krótkim czasie. Wydruk tekstu A4 w trybie normalnym zajmuje mu jedynie 9 sekund, a wydruk czarno- białego obrazu w najwyższej jakości trwa nie więcej niż 23 sekundy. Podobnie szybko drukowane są również kolorowe zdjęcia: standard w 12 sekund a wysoka jakość w 23 sekundy. Warto podkreślić, że nie odbywa się to kosztem jakości. Z drukarki wychodzą wydruki  z ostrymi krawędziami i czytelnym krojem pisma, których nie powstydziłaby się nie jedna laserowa drukarka.

CISS do Epson WorkForce Pro WF-5620DW to najlepsze rozwiązanie dla dużej ilości druku


Koszty eksploatacji

Bez wątpienia jednym z atutów tego modelu są niskie koszty  eksploatacji,  które możliwe  są  dzięki wysokowydajnym pojemnikom na tusz. Wg danych producenta zasobniki wystarczą na wydruk do 4000 stron. Niskie koszty wydruku gwarantuje również system oddzielnych pojemników na tusz. Drukarka ma cztery wkłady atramentowe, które można wymieniać pojedynczo. W ten sposób można selektywnie wymienić tylko tę kasetę, w której zabrakło atramentu. Nie ma potrzeby zakupu całego kompletu. Koszt wydruku strony przy zakupie większych pojemników (17 ml) oscyluje w granicach 6  groszy za stronę.

Ogólny przegląd pozostałych parametrów technicznych
Za pomocą Epson WorkForce Pro WF-5620DWF możemy również skanować dokumenty w rozdzielczości do 1200 × 2400 dpi. Plik można zeskanować do e-maila, na FTP lub do katalogu. Prędkość wykonania skanu zależy oczywiście od wybranej rozdzielczości. Dla porównania: na zeskanowanie dokumentu w rozdzielczości 300 dpi urządzenie potrzebuje ok. 12 sekund, a skan wysokiej jakości, czyli 1200 dpi zajmuje już 90 sekund. Model wyposażono w bardzo przydatną funkcję automatycznego skanowania, która wykorzystuje automatyczny podajnik papieru (na 35 dokumentów). W warunkach biurowych ta funkcja pozwala na sporą oszczędność czasu.

Drukarka pozwala również na szybkie skopiowanie do 999 sztuk dokumentu, a także na wysyłkę faksów czarno-białych i kolorowych z poziomu urządzenia. W trybie faksu przydaje się opcja szybkiego wybierania, która obsługuje do 200 nazw i numerów. Faksować możemy też za pomocą komputera oraz z faksu na e-mail.

Podsumowanie

Wydajne i tanie w eksploatacji urządzenie biurowe, które sprawdzi się w wymagających warunkach biurowych małej i średniej firmy. Wszechstronny i wielofunkcyjny "kombajn", za pomocą którego można wykonać sprawnie i tanio praktycznie wszystkie najważniejsze zadania biurowe. Na uwagę zasługują dodatkowe opcje takie jak: automatyczny druk dwustronny, możliwość automatycznego skanowania czy wydruk z pamięci USB. Wszytko to sprawia, że ten model jest jednym z najtrafniejszych wyborów dla osób, które szukają  taniego eksploatacji i szybkiego urządzenia 4w1 do biura.

PLUSY

MINUSY
  • zadowalająca prędkość  drukowania i skanowania
  • dobra jakość wydruków
  • opcja automatycznego  druku dwustronnego
  • skanowanie i kopiowanie dwustronnych dokumentów
  • interfejs łączności bezprzewodowej
  • automatyczny podajnik dokumentów
  • prosta i intuicyjna obsługa
  • wyższy koszt druku przy tuszach o standardowej pojemności

Wpisy powiązane:

Usługa Epson Connect - nie musisz mieć drukarki pod ręką

Epson WorkForce Pro WF-5110DW - szybka i ekonomiczna "atramentówka"

Epson WorkForce WF-3620DWF - Recenzja.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl