do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

HP Deskjet Ink Advantage 4675 - profesjonalne wydruki w domu

0

Eleganckie, smukłe urządzenie wielofunkcyjne ze znakomitymi parametrami druku oraz niskimi kosztami eksploatacji. Tak w skrócie można opisać HP Deskjet Ink Advantage 4675 - model, który doskonale sprawdzi się w domu oraz małej firmie.

Co wyróżnia model spośród innych urządzeń 4w1?
HP Deskjet Ink Advantage 4675to kompaktowe urządzenie o atrakcyjnym, nowoczesnym designie. Ładny wygląd i niewielkie rozmiary to oczywiście nie jedyne walory tego modelu.
Zaletą modelu jest przede wszystkim łączność bezprzewodowa oraz możliwość drukowania zdalnego z urządzeń przenośnych.  Za pomocą HP Deskjet Ink Advantage 4675 możemy w prosty i szybki sposób wydrukować pliki lub obrazy z własnego smartfona czy tabletu. Nie potrzebujemy przy tym dostępu do sieci. Cały proces konfiguracyjny nie jest zbytnio skomplikowany i drukowanie zaczyna się zaraz po nawiązaniu połączenia. Drukowanie zdalne możliwe jest dzięki automatycznemu rozkładanamu odbiornikowi, w jaki zostało wyposażone urządzenie.  HP Deskjet Ink Advantage 4675 potrafi również drukować automatycznie dokumenty w trybie dwustronnym. Wyposażony został również w automatyczny podajnik papierów mieszczący 35 arkuszy, który znacznie przyspiesza proces faksowania, skanowania oraz drukowania.
Pracę z urządzeniem ułatwia intuicyjny i prosty w obsłudze ekran dotykowy o przekątnej 5, 5 cm.

 

Szybkość druku
Jak na urządzenie przeznaczone do domu i domowego biura, model wykazuje się dobrymi parametrami druku. W trybie roboczym drukarka może nam dostarczyć nawet 20 stron dokumentów monochromatycznych oraz 16 stron w kolorze. W przypadku druku na standardowym trybie szybkość wynosi odpowiednio: 9 stron na minutę w mono oraz 6,5 w kolorze.

Koszty eksploatacji
Przy użytkowaniu domowym ważne jest dla nas nie tylko ile kosztowała drukarka, ale również jak dużo będzie nas kosztować praca na niej. HP pomyślał o naszych portfelach, dlatego drukowanie na modelu HP Deskjet Ink Advantage 4675 nie drenuje naszych kieszeni m.in. dzięki funkcji duplex oszczędzamy papier.  Drukarka została wyposażona w dwa  zasobniki na tusz: czarny oraz trójkolorowy (C, M, Y). Tusze standardowe pozwalają na wydruk około 360 stron mono oraz 200 stron w kolorze. A to daje nam koszty wydruku jednej strony dokumentu czarno-białego na poziomie około 12 groszy a w kolorze 18 groszy. Nie są to może najniższe koszty druku, ale jakość jaką za to dostajemy w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika.HP Officejet Ink Advantage 4675

Ogólny przegląd pozostałych parametrów technicznych
Za pomocą HP Deskjet Ink Advantage 4675 możemy również drukować, skanować oraz faksować. Skaner o rozdzielczości 1200x1200 dpi dostarczy nam w ciągu minuty do 8 cyfrowych obrazów monochromatycznych oraz 4 obrazy w kolorze. Możemy zapisać pliki w kilku wybranych formatach (m.in. pfd, jpg, png oraz bmp), a także skanować do e- maila. Niestety nie ma możliwości skanowania do chmury.

Prędkość kopiowania nie powoduje u nas szybszego bicia serca. W ciągu minuty urządzenie jest w stanie dać tylko 4 kopie kolorowe oraz 7 stron monochromatycznego dokumentu. Jednorazowo możemy uzyskać maksymalnie 20 kopii danego dokumentu.
Funkcja fasku została okrojona do minimum, a to oznacza, że urządzenie zostało wyposażone w podstawowe opcje w tym zakresie. Mamy możliwość faksowania w kolorze oraz w razie potrzeby skorzystania z opcji automatycznego powtarzania numeru. Brakuje opcji faksowania do e- maila, ale do użytku domowego nie jest to niezbędne.

Podsumowanie
HP Deskjet Ink Advantage 4675 to drukarka idealna do zastosowań domowych oraz potrzeb małego biura. Charakteryzuje się dobrymi parametrami wydruku — dobra do drukowania zwykłego tekstu, grafiki i fotografii. Zaletami tego modelu jest bez wątpienia kompaktowy wymiar, który sprawia, że drukarkę umieścić możemy w wielu miejscach. Do tego "na plus" kilka funkcji takich jak:  tryb duplex oraz automatyczny podajnik papieru. Urządzenie działa stosunkowo szybko a koszty eksploatacji są na niskimi poziomie,  zwłaszcza w przypadku, gdy wykorzystamy tusze XL. Drukarka, która z pewnością spodoba się wielu użytkownikom.

PLUSY

MINUSY
  • drukowanie ze smartfonów i tabletów
  • design
  • automatyczny podajnik papierów
  • duplex
  • brak funkcji faksowania do e-maila
  • brak możliwości skanowania do chmury
  • średnie prędkości druku 

 

Wpisy powiązane:

- HP Deskjet Ink Advantage Ultra 4729 - design i ekonomia

- HP Deskjet 3000 Niewielka i praktyczna drukarka do domu

- HP Officejet Pro 276DW - tani e w eksploatacji kombajn biurowy

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl