do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

HP Officejet Pro 8710 - szybkie i mobilne drukowanie

0

HP Officejet Pro 8710 to wydajne biznesowe urządzenie wielofunkcyjne, które świetnie sprawdzi się w małym biurze lub w intensywnym użytkowaniu domowym. Szybko drukuje i skanuje. Co jeszcze potrafi? 

Co wyróżnia model spośród innych urządzeń 4w1?

HP Officejet Pro 8710 to klasyczny „kombajn”, który projektowany był z myślą o użytkowaniu w małym biurze lub w domu. Jego funkcje zoptymalizowano w taki sposób, aby wszystkie zadania wykonywane były szybko i bez zbędnych komplikacji. Jeżeli mowa o ułatwieniach i optymalizacji zadań, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na automatyczny podajnik papieru na 50 dokumentów oraz możliwość automatycznego druku dwustronnego. Obie te funkcje poprawiają wydajność pracy i sprawiają, że zadania wykonywane są szybko i — co najważniejsze — praktycznie bez naszego udziału. HP Officejet Pro 8710, podobnie jak wszystkie produkty AiO, może się pochwalić również rozbudowanymi opcjami łączności. Dzięki aplikacji mobilnej HP ePrint możemy drukować z urządzeń przenośnych na dowolnej drukarce HP połączonej z tą samą lokalną siecią Wi-Fi. A to w praktyce oznacza, że możemy wysyłać dokumenty i zdjęcia z każdego miejsca w biurze. Korzystając z HP Officejet Pro 8710 możemy również drukować dokumenty i obrazy ze smartfonów oraz tabletów.
Mnogość funkcji nie wpływa negatywnie na obsługę urządzenia. Praca z HP Officejet Pro 8710 jest intuicyjna a pomaga w tym m.in. przyjazny i duży ekran dotykowy o przekątnej 6,75 cm (2,65").

 HP Officejet Pro 8710

Szybkość druku
Na pierwszą stronę czarno-białą wydrukowaną przez HP Officejet Pro 8710 musimy czekać około 9 sekund. W przypadku druku kolorowego czas oczekiwania wydłuża się o dodatkową sekundę. A zatem jest całkiem nieźle. Szybkość druku kolejnych dokumentów jest również całkiem przyzwoita. Urządzenie jest w stanie w ciągu minuty dostarczyć nam aż 22 dokumenty monochromatyczne oraz 18 dokumentów kolorowych. Jeżeli drukujemy na trybie roboczym, liczba ta wzrośnie aż do 35 dokumentów na minutę.

Koszty eksploatacji
Koszty druku możemy znacznie obniżyć kupując  wydajne oryginalne kartridże HP. Jak podaje producent, dają one dwa razy większą wydajność od standardowych zasobników. Korzystając z wkładów XL możemy wydrukować do 2000 stron monochromatycznych oraz 1600 stron w kolorze. A a to oznacza, że za jedną stronę czarno - białego dokumentu zapłacimy około 8 groszy a za wydruk w kolorze około 29 groszy.
Ogólny przegląd pozostałych parametrów technicznych

HP Officejet Pro 8710 to oprócz drukarki również skaner, kopiarka oraz faks. Za pomocą skanera możemy uzyskiwać obrazy o rozdzielczości 1200 dpi. Skanowanie jest szybkie. W przypadku skanowania w rozdzielczości 200 dpi możemy liczyć na prękość do 8 dokumentów na minutę. Sporym ułatwieniem jest automatyczny podajnik dokumentów, który znacznie przyspiesza cały proces tworzenia cyfrowych kopii dokumentów. Zeskanowanie pliki możemy zapisać w kilku formatach oraz skanować do wiadomości e-mail, folderów sieciowych i chmury za pomocą specjalnych aplikacji biznesowych.
Kopiarka jest w stanie w ciągu minuty powielić czarno-biały dokument aż 30 razy, a kolorowy 27 razy (w trybie roboczym). Przed skopiowaniem możemy również m.in. skorzystać  z opcji skalowania i powiększyć lub pomniejszyć obraz (25%- 400%).
Jeżeli chodzi o faks, to daje nam podstawowe możliwości. Przydatne funkcje to m.in. automatyczne powtarzanie numeru oraz faksowanie do e- maila.

Podsumowanie
Zaletą modelu jest nie tylko ekonomiczność druku, ale również jego jakość. Jeżeli będziemy stosować oryginalne wkłady atramentowe HP, mamy pewność, że dokumenty (raporty, umowy itp.) będą trwałe, odporne na wodę, rozmazanie i blaknięcie. Przydatne są bez wątpienia również takie funkje jak automatyczny druk dwustronny i podajnik papieru, które przyczyniają się wymiernie do usprawnienia pracy biurowej. HP Officejet Pro 8710 to solidny i wydajny kombajn biurowy, którego wszechstronność oraz stosunkowo niskie koszty eksploatacji z pewnością docenią właściciele małych firm.

PLUSY

MINUSY
  • niski koszt wydruku strony
  • drukowanie ze smartfonów i tabletów
  • duplex
  • automatyczny podajnik papieru

 

  • niskie koszty druku  tylko na wkładach XL

Wpisy powiązane:

- HP Officejet Pro 8740 - atramentówka szybka jak laserówka

- HP Officejet 7500A - idealny do małego biura

- HP Officejet Pro 276DW - tani w eksploatacji kombajn biurowy

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl