do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

HP OfficeJet PRO 8715 - zaawansowane AiO do małego biura

0

Wydajna drukarka biurowa, która daje profesjonalnej jakości wydruki — to przedmiot pożądania w każdym małym i średnim biurze. A gdy dodatkowo można na niej kopiować dokumenty w wysokiej jakości, skanować oraz faksować — wówczas mamy już kompletne urządzenie wielofunkcyjne o zaawansowanym możliwościach, czyli model HP OfficeJet PRO 8715 AiO.

Sprawdź ofertę Systemów CISS do HP Officjet
Co wyróżnia model spośród innych urządzeń 4w1?
Większość funkcji, jakie znalazły się w nowym modelu z serii HP OfficeJet PRO, projektowanych było w celu przyspieszenia pracy biurowej. Z tego powodu w urządzeniu zainstalowany został automatyczny podajnik papieru mieszczący do 50 dokumentów, a w opcjach drukowania nie zabrakło tak przydatnej funkcji, jaką jest tryb drukowania automatycznego (duplex). W efekcie wszystkie zadania, czyli drukowanie, kopiowanie i skanowanie wykonujemy dość szybko. Może nie „w mgnieniu oka” jak zachwala producent, ale wystarczająco sprawnie, żeby prace biurowe przebiegały płynnie i bez zastojów. Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest drukowanie mobilne. Za pomocą modelu HP OfficeJet PRO 8715 AiO możemy drukować pliki obrazy bezpośrednio z komputerów przenośnych, jak również smart fonów czy tabletów i nie musimy być podłączeni do sieci biurowej. Fakt, że dokumenty drukowane są w ogólnej sieci biurowej, nie znaczy, że każdy pracownik do nich może zaglądać. Ochronę danych i dostęp do poufnych zadań drukowania gwarantuje funkcja HP JetAdvantage Private Print.8, jaka dostępna jest bezpłatnie z tym modelem.

HP Officejet Pro 8715
Mnogość zadań i funkcji nie ma wpływu na komfort korzystania z urządzenia. Wszystkimi zadaniami i skrótami dostępowymi zarządza się intuicyjnie i łatwo na przyjaznym ekranie dotykowym o przekątnej 6,75 cm (2,65”).
Szybkość wydruku
Jak wspomnieliśmy wcześniej, drukarka jest szybka. A prędkość poszczególnych wydruków w niektórych opcjach porównywalna jest do prędkości urządzeń laserowych. Na wydruk pierwszej strony czarno- białej w trybie gotowości czekamy około 9 sekund, na stronę kolorową niewiele więcej, bo 10 sekund. Jeżeli drukujemy często w trybie roboczym, to wydruki dostaniemy dość szybko. Urządzenie może dostarczyć nawet do 35 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i w opcji czarno-białej, co daje prędkość poniżej 2 sekund na każdą stronę. W trybie standardowym w ciągu minuty otrzymamy około 22 dokumentów czarno-białych i 18 dokumentów kolorowych.
Dobra jest również sama jakość wydruków, które mają wyraziste kolory i profesjonalną jakość czarnego tekstu. Wydruki są również odporne na wodę, rozmazanie i blaknięcie.

Z wiecznymi kartridżami do HP możesz oszczędzać nawet 90% kosztów druku
Koszty eksploatacji
Koszty wydruku jednej strony możemy zmniejszyć dzięki korzystaniu z opcjonalnych, oryginalnych wkładów atramentowych HP o pojemności XL. Pozwala to znacznie zaoszczędzić na wydruku i-jak podaje producent-wydrukować nawet dwa razy więcej stron. Na tuszu czarno-białym możemy wydrukować około 2000 stron, a na tuszach kolorowych około 1600 stron. Biorąc pod uwagę te dane, możemy łatwo obliczyć, że koszt wydruku jednej strony na wkładach XL to 8 groszy, a w przypadku tuszów kolorowych około 30 groszy.
Ogólny przegląd pozostałych parametrów technicznych
Model wielofunkcyjny, a zatem oprócz drukowania może również kopiować, skanować, a także faksować dokumenty. Za pomocą skanera tworzymy wersje cyfrowe dokumentów w rozszerzeniach TIFF, PDF oraz JPEG w rozdzielczości 1200 dpi. Pliki zapisujemy bezpośrednio do wiadomości e-mail, folderów sieciowych lub chmury. Sporym ułatwieniem jest automatyczny podajnik dokumentów w skanerze. Dokumenty w formacie A4 możemy zeskanować z prędkością do 8 obrazów na minutę (200 dpi). Jeżeli korzystamy z kopiarki w trybie roboczym i zależy nam na czasie, to możemy liczyć na powielenie czarno-białego dokumentu nawet w 30 egzemplarzach, a kolorowego w 27 egzemplarzach na minutę. Poza tym standardowo mamy dostęp do funkcji skalowania (25-400%) oraz kopiowania kilku stron na jednej kartce. Faks możemy wysyłać jako dokument monochromatyczny lub kolorowy z prędkością do 4 sekund na stronę.
Podsumowanie
Profesjonalne i wszechstronne urządzenie, które gwarantuje szybkie i sprawne wykonywanie zadań biurowych. Zaletami są: automatyczny podajnik dokumentów oraz tryb dwustronny drukowania. Model znakomicie sprawdzi się w wymagającym środowisku biurowym jako wysokiej jakości drukarka oraz skaner do firmowych dokumentów.

PLUSY

MINUSY
  • druk dwustronny
  • automatyczny podajnik papieru
  • szybkość druku
  • wkłady XL
  • automatyczny podajnik w skanerze
  • brak bezpośrednich wydruków z USB.
  • brak bezpośrednich wydruków z kart pamięci

Wpisy powiązane:

- HP Officejet Pro 8740 - Atramentówka szybka jak laserówka

- HP Officejet Pro 8600 Plus - Recenzja (test)

- HP Officejet 7500A - idealny do małego biura

- HP Officjet Pro 8210 - Profesjonalna jakość druku i wydajność

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl