do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

HP OfficeJet Pro 8725 - szybka i oszczędna drukarka do dużego biura

2

Jeżeli szukasz wydanej drukarki, która da ci dobrej jakości wydruki w krótkim, czasie pomyśl o HP OfficeJet Pro 8725. To biznesowe urządzenie wielofunkcyjne znakomicie sprawdzi się w wymagających warunkach biurowych.

Co wyróżnia model spośród innych urządzeń 4w1?
Elegancki i nowocześnie wyglądający HP OfficeJet Pro 8725 to model AiO, który zaprojektowany został z myślą o wydajnym i szybkim wykonywaniu zadań w dużym biurze. Z tego też powodu wyposażono go w szereg ciekawych funkcji, które znacznie przyspieszają oraz usprawniają pracę.
Pierwszą zaletą tego modelu jest szybkość druku, która z pewnością przyda  się w wymagających warunkach biurowych. O samej prędkości druku powiemy więcej w dalszej części artykułu.
Drukarka została w pełni przystosowana do potrzeb, jakie stawia sprawne zorganizowane biuro. Z tego też powodu posiada rozbudowane funkcje łączności. Za pomocą tego modelu możemy w prosty i szybki sposób (łatwa konfiguracja) drukować z urządzeń mobilnych. Szybkie drukowanie możliwe jest dzięki technologii zbliżeniowej, która została zaimplementowana do tego modelu drukarki. A to oznacza, że aby wydrukować pliki czy obrazy nie potrzebujemy nawet dostępu do firmowej sieci, wystarczy tylko sparować smartfon czy tablet z drukarką i gotowe! Drukować możemy z każdego miejsca w biurze i z każdego urządzenia przenośnego. Nie musimy przy tym być połączeni z firmową siecią. Wystarczy nam dostęp do Wi-FI.
Sprawne działanie urządzenia oraz szybkość gwarantuje również automatyczny tryb drukowania dwustronnego oraz automatyczny podajnik papieru na 50 kartek. Wszystkie zadania drukowania "zlecimy" bezpośrednio na drukarce. Pomoże nam w tym duży ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm (4,3"). HP Officejet Pro 8725

Szybkość wydruku
HP OfficeJet Pro 8725 to (jak na możliwości drukarek atramentowych) prawdziwy sprinter. Prędkość druku wynika przede wszystkim z nietypowej konstrukcji, która zapewnia transport papieru podobny jak w drukarce laserowej. Na wydruk pierwszej strony monochromatycznej czekamy zaledwie 9 sekund, a kolorowej 10 sekund. Jeżeli zdecydujemy się na druk w trybie roboczym, to możemy liczyć nawet na 37 dokumentów w ciągu minuty. W przypadku druku w standardowej jakości urządzenie dostarczy nam odpowiednio 24 dokumenty czarno- białe oraz 20 dokumentów kolorowych.

Koszty eksploatacji
Druk na HP OfficeJet Pro 8725 jest stosunkowo tani, zwłaszcza gdy zdecydujemy się na zakup wydajnych oryginalnych tuszy XL. W takim przypadku za wydruk jednej strony czarno-białej zapłacimy tylko 6 groszy a za wydruk kolorowego dokumentu około 27 groszy. A to oznacza, że atramentowa drukarka z powodzeniem jakością i kosztami wydruku konkuruje z urządzeniami laserowymi.  Koszty wydruku mogą być nawet o 50% niższe niż w laserówkach. Poza tym dzięki funkcji drukowania duplex oszczędzamy również papier.

HP Officejet Pro 8725 1
Ogólny przegląd pozostałych parametrów technicznych
Za pomocą HP OfficeJet Pro 8725 możemy również skanować, kopiować oraz faksować. Skanowanie, podobnie jak drukowanie, przebiega bardzo szybko. A to m.in. dlatego, że model ma możliwość skanowania dwustronnego oraz posiada automatyczny podajnik dokumentów. A te dodatkowe funkcje pozwalają na utworzenie do 17 obrazów dokumentów monochromatycznych oraz na 8 skanów kolorowych (wszystkie 200 dpi) w ciągu minuty. Skaner pozwala nam zapisywać pliki w różnych formatach wyjściowych m.in. JPEG, PNG czy BMP oraz  daje możliwość skanowania do e-maila.
Powielanie dokumentów również jest szybkie. W trybie roboczym kopiarka jest w stanie w ciągu minuty dać nam aż 37 kopii dokumentu (maksymalnie 99 kopii) bez znacznia czy jest on w kolorze, czy w wersji monochromatycznej. Za pośrednictwem HP OfficeJet Pro 8725 możemy również wysyłać faksy. Zajmuje nam to średnio 4 sekundy, a sam faks wyposażony jest w pamięć liczącą 100 stron oraz funkcję grupowego wysyłania faksów (do 20 odbiorców).

Podsumowanie
HP OfficeJet Pro 8725 spełnia swoje podstawowe zadanie bezbłędnie. Poza tym posiada  kilka ciekawych funkcji, które uzasadniają jego cenę. Należą do nich m.in. automatyczny podajnik papieru, funkcja skanowania dwustronnego oraz możliwość mobilnego drukowania za pomocą technologii zbliżeniowej. To drukarka szybka i oszczędna. Dla osób szukających dobrej drukarki wielofunkcyjnej to bardzo dobre rozwiązanie. 

PLUSY

MINUSY
  • niski koszt wydruku strony
  • drukowanie ze smartfonów i tabletów
  • duplex
  • dwustronne skanowanie
  • automatyczny podajnik dokumentów

 

  • brak opcji drukowania z chmury

Wpisy powiązane:

- HP Officejet Pro 8710 - Szybkie i mobilne drukowanie

- HP Officejet Pro 8740 - Atramentówka szybka jak laserówka

- HP Officejet Pro 276DW - tani w eksploatacji kombajn biurowy

Komentarze do wpisu (2)

21 stycznia 2018

chcialam sie dowiedziec ile zjada elektryki w czasie drukowania

6 marca 2018

Jakieś jedno wiadro sztromu na 100 kartek. Jak piwnica jest blisko, to idzie nadążyć, żeby donosić sztrom. A jak dalyj, to nie podrukujesz za szybko. Chyba, że mosz w domu chomiki ze małą elektrownią. To ino chomikom dać żryć i bydzie fungować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl