do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Usługi zarządzania drukiem HP Partner

0

HP Partner Managed Print Services, to kompleksowa usługa dostarczana przez HP, dzięki której z łatwością opracujesz elastyczny program zarządzania drukiem we własnym przedsiębiorstwie. Optymalizacja procesu drukowania przynosi korzyści finansowe, a także pozwala na zaoszczędzenie czasu pracowników. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się bliżej usłudze zarządzania drukiem autorstwa HP.

Wybierz ofertę dostosowaną do własnych wymagań

HP podobnie jak większość firm z branży drukarskiej pozwala na zamówienie pełnego wsparcia przy zarzadzaniu drukiem lub kilku interesujących nas usług. Personalizacja usług to niewątpliwy atut, gdyż każde przedsiębiorstwo ma inny schemat działania oraz wyróżnia się wielkością czy branżą. W zależności od naszych potrzeb umowę możemy zawrzeć na okres od 12 do nawet 60 miesięcy. Za usługę możemy rozliczyć się korzystając z trzech rodzajów płatności: Level Pay (płacimy tylko za to co zużyjemy) , Base +Click (dzierżawa sprzętu i opłata za usługi) oraz Cost per Page. Dogłębne informacje uzyskamy podczas konsultacji z pracownikiem HP.

Pełna analiza zużycia materiałów eksploatacyjnych

W ramach usługi HP Partner otrzymujesz na bieżąco raporty zawierające dogłębną analizę wykorzystania urządzeń drukujących, trendy w drukowaniu, a także analizy biznesowe. Monitoring pozwala na uzyskanie takich informacji jak np. ilość wydruków kolorowych lub czarnobiałych w podziale na konkretne urządzenie lub całą flotę drukującą, zużycie tuszu czy wykorzystanie drukarki. Wszystkie zebrane informacje trafiają do ekspertów firmy HP, którzy wybiorą odpowiedni model korzystania z drukarek, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze oraz czas pracowników.

HP Partner Usługi zarządzania drukiem

Manager Dostaw HP

Z pomocą managera dostaw HP zarządzanie flotą drukarek stanie się o wiele łatwiejsze. W ramach omawianej usługi pracownicy HP zapewnią wszelkie niezbędne wsparcie z zakresu organizacji drukarek, doborem materiałów eksploatacyjnych, konserwacji urządzeń, optymalnego wykorzystania zasobów, a także pomocy technicznej.

Jakość i bezpieczeństwo wydruku pod stałą kontrolą

W parze z niskimi kosztami powinna iść jak największa jakość wydruku. Dzięki wsparciu HP otrzymasz dokumenty, które pod względem jakości spełnią najwyższe oczekiwania Twoich klientów. Inżynierowie zapewnią pomoc zarówno poprzez zdalną konsultację jak i pracę na miejscu. Oczywiście ważną kwestią pozostaje zabezpieczenie dokumentów. W ramach omawianej usługi HP gwarantuje pełne bezpieczeństwo, możesz być pewien, iż żadna z osób trzecich nie uzyska dostępu do poufnych informacji.

Oferta edukacyjna i wsparcie aplikacji HP Web Jetadmin

W ramach HP Partner klient otrzymuje również możliwość skorzystania ze specjalnego szkolenia. Szkolenie możemy odbyć się w trzech formach: na miejscu z pomocą instruktora, przez Internet z instruktorem lub samodzielną naukę przez sieć. Ćwiczenia obejmują praktyczne zadania, animacje Flash czy sesje Q&A. Ponadto kurs oferuje możliwość poznania środowiska HP Web Jetadmin, który swoimi możliwościami znacznie usprawnia zarządzanie drukiem. W ramach WEB Jetadmin otrzymujemy możliwość tworzenia kolejek drukowania, konfiguracji drukarek i sprawdzania ich stanu technicznego, kreację wirtualnego rozkładu biura z dynamiczną mapą obiektu, kontrolę materiałów eksploatacyjnych oraz szereg innych możliwości z zakresu zarzadzania drukiem. 

Wpisy powiązane:

Usługi Zarządzania Drukiem (Managed Print Services) - Co to jest?

Programy Zarządzania Drukime (Managed Print Software) - Co to jest?

HP Print Service Plugin - aplikacja do druku mobilnego 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl