do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Nano-kartridże oferowane przez Atramentówkę to samosterujące kartridże nowej generacji. Przy ich projektowaniu wykorzystano doświadczenia płynące z produkcji wiecznych kartridży pierwszych generacji. Odniesienie to pozwoliło na wyeliminowanie niedociągnięć i zaproponowanie użytkownikom drukarek atramentowych produktu spełniającego najwyższe wymagania, obniżającego kosztu druku oraz pozwalającego na samodzielne ich napełnianie. Ich producenci zadbali o to, by miały one mocniejszą obudowę, funkcjonalniejsze zawory oraz wypełniacz w kartridżach bezzaworowych.

Mocne akcenty położono także na niezawodność elektroniki. Przysłużyły się temu nowoczesne, automatycznie resetowane chipy ApexMic. Zadbano także o dodatkowe udogodnienia, wpływające na komfort użytkowania nano-kartridży. Są nimi praktyczne zatrzaski oraz zoptymalizowany system filtrowania, dzięki któremu drukowanie obrywa się prawidłowo bez względu na warunki zewnętrzne – nano-kartridżom nie jest straszny nawet kurz.   
Główną zaletą tego produktu, dzięki której wybierany jest przez coraz szersze grono naszych klientów, jest zapewnienie nano (minimalnej) wartości kosztu wydruków o najwyższej jakości.

Szczegółową specyfikację tego typu produktów nasi klienci znajdą w Poradniku Druku:
http://princheap.blogspot.com/2014/09/nano-kartridze-do-drukarek.html

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl