do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Atramentówka wzięła udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017

0

Atramentówka nieustannie się rozwija aby dostarczyć Państwu najnowsze rozwiązana do druku domowo-biurowego. W tym celu 29-30 czerwca wzięliśmy udział w Konferencji Recycler Live Europe 2017, która odbyła się w Warszawie w DoubleTree Hilton Hotel. Organizatorem tego corocznego spotkania było wydawnictwo branżowe The Recycler - magazyn handlowy dotyczący regeneracji tonerów i atramentów. Event odbył się pod patronatem wiodących firm produkcyjno-handlowych takich jak Static Control, ApexMic, Biuromax oraz in. Tegoroczna konferencja Recycler Live Europe była poświęcona aktualnym wyzwaniom w branży sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych i laserowych.

Konferencję podzielono na kilka tematycznych warsztatów dotyczących m.in.:

  • rozwoju branży drukarek laserowych oraz atramentowych,
  • dalszych perspektyw rozwoju regenerowanych i zastępczych materiałów eksploatacyjnych,
  • inowacjom w branży,
  • wyzwanion oraz rozwiązaniom w branży regeneracji kartridży i tonerów na dziś dzień.

Nie zabrakło również informacji na temat rozwoju platform sprzedażowych oraz sklepów internetowych za pośrednictwem różnego typu reklamy, narzędzi SEO oraz planowania strategicznego prowadzenia biznesu w tej branży. Na szczególną uwagę zasługiwał wykład "SEO - bestia, która wpływa na wszystko i wszystkich online" wygłoszony przez Zoltana Matyasa, Dyrektora Zarządzającego firmy Uninet Imaging w Europie. Również ciekawą sesję poprowadził Peter Mayhew, Dyrektor firmy Lightwords Imaging, który omówił temat "Biznesowy druk strumieniowy vs laserowy: Gdzie teraz jesteśmy?"

Chcemy podkreślić, że forum Recycler Live Europe skupia delegatów ze wszystkich sektorów branży fotografii biurowej oraz druku biurowego z różnych krajów, aby omówić i przybliżąć najnowsze trendy i kwestie wpływające na branżę dnia dzisiejszego oraz jej rozwój. Regeneracja oraz sprzedaż tonerów i atramentu jest jednym z prężniej rozwijajacych się sektorów rynku druku w całej Europie. W tym sektorze działa kilka tysięcy firm, które produkują, regenerują i sprzedają do 100 milionów kaset z tonerem i atramentem do drukarek roczniehttps://www.therecycler.com/live/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl