do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Technologia Color look - co to jest?

0

ColorLok jest nowym standardem w drukowaniu, zapewniającym lepszą jakość druku. Każdy papier z logiem ColorLok gwarantuje najlepsze odbitki cyfrowe. ColorLok dedykowany jest dla wszystkich urządzeń drukujących jak: drukarki atramentowe, laserowe, a także biurowe kserokopiarki. Zastosowanie papieru ColorLok pozwoli na niezawodne drukowanie niezależnie od posiadanego sprzętu. Firma HP posiada prawo do własności intelektualnej technologii, jednakże właścicielem znaku towarowego pozostaje International Paper. Niezależnie od przysługiwaniach kompetencji obie firmy mają przyzwolenie na udzielanie licencji oraz prawa do używania znaku towarowego.

Poznajmy bliżej technologię ColorLok

Znakiem rozpoznawczym standardu ColorLok są bardziej nasycone kolory, głębsza czerń oraz krótszy czas schnięcia aplikowanych kropel atramentu. Podczas produkcji powierzchnia papieru pokrywana jest specjalną powłoką, która uniemożliwia przesiąkanie kropel tuszu w głąb papieru. Standardowe arkusze papieru pozbawione powłoki działają jak gąbka wchłaniając czarny i kolorowy pigment. ColorLok utrzymuje cząsteczki pigmentów bliżej górnej powierzchni papieru, dzięki czemu kolory pozostają bogatsze i ostrzejsze. Oprócz lepszych kolorów ColorLok przekłada się na ostrość drukowanych dokumentów tekstowych. Na zwykłym papierze przez efekt wchłaniania atramentu czarne litery przyjmują barwę zbliżoną do szarej. ColorLok koncertuje czarny pigment na powierzchni oferując litery o intensywnej czerni i ostrych krawędziach.

Technologia ColorLok

Technologia ColorLok – przyjaciel drukarek atramentowych

Drukarki atramentowe od ponad dwóch dekad towarzyszą użytkownikom indywidualnym jak i firmowym, pozostając synonimem rzetelności i wysokiej jakości wydruków. ColorLok redukuje zużywanie najważniejszych elementów w drukarkach atramentowych, a także zwiększą wydajność drukowania. Właściwości te pozwalają na znacznie dłuższą żywotność urządzenia.

Korzyści dla środowiska naturalnego

Papier ColorLok pozostaje łatwiejszy w recyklingu. Podczas tego procesu kluczowym elementem jest usunięcie kropel atramentu z papieru. Za sprawą specjalnej powłoki eliminacja tuszu z papieru ColorLok przebiega o wiele sprawniej. Dodatkowo technologia ta pozwala na zakup papieru pochodzącego z recyklingu bez obawy o utratę jakości.

Wpisy powiązane:

- Navigator - klasa premium wśród papierów

- Biuro bez papieru - fikcja czy kolejność rzeczy?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl