do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Tusze Actis - alternatywa dla ActiveJet

0

Atrakcyjna cena i wysoka jakość

Actis pozostaje kolejną marką która zagościła na polskim rynku kompatybilnych materiałów do drukarek. Omawiana marka bezpośrednio podlega spółce akcyjnej Action S.A., której siedziba znajduje się w Warszawie. Od roku 2011 prezentowana marka stale się rozwija zdobywając prestiżowe nagrody, między innymi Laur Konsumenta „Odkrycie 2014 roku”. Swoje produkty Actis reklamuje chwytliwymi hasłami jak „Tusz przed nami” i „Wmówili Ci, że to musi być drogie”. Oferta Actis skierowana jest przede wszystkim do osób, które poszukują zamienników w atrakcyjnie cenie. Actis dostarcza alternatywnych tuszy oraz tonerów dla urządzeń następujących dostawców: HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark – tusze oraz HP, Samsung, Brother – tonery. Wkłady do najpopularniejszych atramentówek produkowane pod szyldem Actis odznaczają się większą pojemnością, a przede wszystkim diametralnie niższą ceną niż oryginalne produkty.

Tusze Actis

  • Epson T1811 BK: Actis, 18 ml od 8,63zł, oryginał 11,5 mln 76,50 zł
  • Canon PGI 550 BK: Actis 23 ml od 14,6 zł, oryginał 15 ml 54,50 zł
  • Brother LC123 BK Actis: 15 ml od 15,81zł, oryginał 600 str. 78,50 zł
  • HP 364 (XL) BK: Actis 20 ml od 26,44zł, oryginał 7 ml 69,50 zł

Actis ciągle rozwija swoją ofertę wprowadzając to coraz to nowsze kompatybilne wkłady. Ostatnią nowością w asortymencie marki pozostaje toner TH-83A, który przeznaczono dla studentów i użytkowników domowych. Wydajność produktu ustalono na około 1500 stron. Wszystkie produkty objęte są trzyletnią gwarancją lub do czasu wyczerpania pigmentu. Okres ten w zupełności wystarcza i jest standardem wśród wielu alternatywnych dostawców. Producent jednak zastrzega, że reklamowany produkt nie może być wyeksploatowany powyżej 80%.

Nie tylko tusze

Actis objęto specjalnym programem Activ ECO, za który odpowiedzialna jest spółka matka Action S.A. W ramach tego przedsięwzięcia odbierane są puste pojemniki po wkładach zarówno oryginalnych jak i alternatywnych. Rozwiązanie te redukuje ilość odpadów, chroni środowisko naturalne oraz wspomaga projekt Szlachetna paczka. Środki pieniężne uzyskane ze zbiórki wyeksploatowanych wkładów trafiają na konto Szlachetnej paczki, a następie do potrzebujących rodzin.Aby podkreślić są działalność na rzecz ochrony środowiska Actis w 2014 roku uczestniczyło w Dniu Ziemi 2014.

Wpisy powiazane:

Polskie marki zamienników tuszy do drukarek

ActiveJet - Największa polska marka zamienników tuszy do drukarek.

Tusze TB Print - Polska marka zamienników

Tusze Black Point

Tusze Colorovo

Tusze Printe - Alternatywna marka Black Point

Accura - Marka Tuszy od Komputronika

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl