do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Accura - marka tuszy od Komputronika

0

Trafny wybór – czyli krótka wzmianka o tuszach marki Accura

„Accurate choice” tym o to hasłem reklamuje się jeden z największych producentów tuszy działający na polskim rynku. W 2010 roku firma Komputornik S.A. wprowadziła na rynek nowa markę alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek – Accura. Japońsko brzmiąca marka od 6 lat rezyduje w Suwałkach i każdego roku zyskuje nowych klientów. Co stoi za sukcesem polskiego producenta? Przede wszystkim stosunek ceny do jakości sprzedawanych zamienników, a także programy lojalnościowe oraz wszelkie wsparcie dla resellerów. Przyjrzyjmy się zatem bliżej ofercie produktów omawianej marki.

Bogata oferta, niska cena

Accura podobnie jak większość polskich producentów zamienników, dostarcza tonerów oraz tuszy do drukarek najpopularniejszych producentów. W ofercie znajdziemy między innymi atramenty dla urządzeń firmy Brother, Canon, Epson, HP oraz Lexmark. Lista tonerów pozostaje nieco dłuższa i obejmuje urządzenia z logiem Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Kyocera, Lexark, Minolta, OKI, Samsung, Xerox. Dla 4 najpopularniejszych modeli drukarek zestawiliśmy cenę oryginalnych atramentów z zamiennikami Accura.

Tusze Accura

  • Epson T1811 BK: Accura 15 ml od 29,90 zł, oryginał 11,5 ml 76,50 zł
  • Canon PGI 550 BK: Accura 20 ml od 35,90 zł, oryginał 15 ml 54,50 zł
  • Brother LC123 BK: Accura 15 ml od 26,90 zł, oryginał 600 str. 78,50 zł
  • HP 364 (XL) BK: Accura 14 ml od 39,90 zł, oryginał 7 ml 69,50 zł

W każdym wypadku tusze polskiego producenta charakteryzowała niższa cena oraz większa pojemność. Podczas analizowania marki Accura warto zwrócić uwagę na warunki gwarancji. W przeciwieństwie do niektórych polskich producentów Accura w swojej ofercie nie posiada specjalnych wersji podstawowych produktów, które odznaczałaby się lepszym kolorem wydruku bądź dłuższą wydajnością. Rodzimy dostawca udziela dożywotniej gwarancji na zakupiony barwnik lub toner. Co więcej jeśli zamiennik spowoduje awarię drukarki otrzymamy darmową naprawę.

Ugruntowana pozycja na polskim rynku

Prowadzona polityka marki Accura została doceniona w 2015 roku za sprawą prestiżowej nagrody „Laur Konsumenta, odkrycie 2015” przyznanej za innowacyjność oraz popularność wśród klientów. Według przeprowadzonej sondy tusze Accura uplasowały się na 4 pozycji wśród 9 najlepszych alternatywnych producentów tuszy.

„Wsparcie dla zaangażowanych”

Accura Shop to autorski program marki skierowany dla partnerów handlowych. Głównym celem projektu pozostaje silne wsparcie dla przedsiębiorców zaangażowanych w sprzedaż produktów opisywanej marki. Uczestnictwo w programie gwarantuje pomoc w organizacji ekspozycji, doborze właściwego asortymentu, a także odpowiednie materiały reklamowe np. katalogi czy ulotki. Accura Shop nie narzuca sztywnych działaniach, partnerzy w ramach budżetu na działania lokalne, mogą realizować własne projekty i kampanie marketingowe. Aby przystąpić do programu Accura Shop należy skontaktować się z najbliższym przedstawiciel marki Accura, który udzieli niezbędnych informacji. 

Wpisy powiazane:

Polskie marki zamienników tuszy do drukarek

ActiveJet - Największa polska marka zamienników tuszy do drukarek.

Tusze TB Print - Polska marka zamienników

Tusze Black Point

Tusze Colorovo

Tusze Actis - Alternatywa dla ActiveJet

Tusze Printe - Alternatywna marka Black Point

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl