do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Wieczne kartridże do drukarek atramentowych Epson, potocznie nazywane wiecznymi tuszami do Epson, służą do wielokrotnego napełniania. Powtarzalność tego procesu – zaprojektowanego jako intuicyjny i dla użytkownika drukarki nieproblemowy – pozwala w ekonomiczny i racjonalny sposób podchodzić do codziennego drukowania atramentowego, obniżając jego koszty. Wieczne kartridże wiernie odwzorowują oryginalne tusze Epson, stając się dzięki temu bezinwazyjnymi zamiennikami.  

Każdy kartridż posiada specjalne zawory, za sprawą których może być uzupełniany tuszem z większych pojemników. Po napełnieniu wszystkie chipy z  kartridży Epson ulegają automatycznemu resetowaniu. W ten sposób, po mieszczeniu ich we właściwym miejscu, drukarka rozpoznaje je jako pełne, a urządzenie jest gotowe do drukowania różnego typu materiałów (dokumentów tekstowych, zdjęć) w doskonałej jakości.


Jeśli chce wiedzieć, w jaki sposób funkcjonuje ta technologia, zajrzyj na nasz blog – wyjaśnienia znajdziesz w artykule Wieczne kartridże do drukarek – jak to działa?

Wieczne kartridże Epson

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl