do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Atramentówka odbyła wizytę w siedzibie spółki "VM" - właściciela marek "Barva" i "Patron"

0

VM logoW rozwoju firmy sprzedażowej najważniejszymi cechami są długofalowa współpraca i dobre relacje z dostawcami. Dlatego 17-18 lipca 2017 roku przedstawiciele „Atramentówki” odbyli wizytę w siedzibie firmy „VM”, właściciela TM Barva oraz TM Patron. Już od trzech lat jesteśmy dystrybutorami produktów marek Barva i Patron w Polsce oraz zawsze chcieliśmy dokładniej poznać proces tworzenia artykułów, które oferujemy naszym klientom. W tym celu spędziliśmy w Kijowie dwa wspaniałe dni i w niniejszym artykule przedstawiamy Państwu krótkie streszczenie naszej wizyty.

Siedziba VMNa początek warto powiedzieć kilka słów o historii spółki „VM”. Grupa firm „VM” (skrót z ukraińskiego "vytratnі materіaly" - materiały eksploatacyjne), to spółka produkcyjno-handlowa, która powstała w 1996 roku. Od tego czasu „VM” produkuje i rozpowszechnia materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych i laserowych, papier fotograficzny oraz inne akcesoria do druku wysokiej jakości w domu i w biurze. Firma „VM” jest jednym z największych producentów materiałów eksploatacyjnych na Ukrainie, oficjalnym dystrybutorem i partnerem biznesowym wiodących producentów urządzeń biurowych.

Dział sprzedaży

Nasza wizyta zaczęła się od powitania w głównej siedzibie firmy „VM” w Kijowie, po czym zapoznaliśmy się z zespołem działu sprzedaży eksportowej oraz dyrektorem firmy. Po rozmowie odnośnie planów rozwoju na rynku UE oprowadzono nas po całej fabryce, gdzie mieliśmy możliwość zobaczyć w jakich warunkach powstają produkty marki Barva oraz Patron (umieszczamy kilka zdjęć z działu produkcyjnego).

Laboratorium

Warto podkreślić, że firma „VM” skupia dużo uwagi na kontroli jakości swoich produktów oraz kwestii ich kompatybilności z poszczególnymi urządzeniami drukującymi. Jeszcze na etapie zatwierdzenia nowego produktu w laboratorium dokonywane są testy, które wykazują na ile nowy produkt będzie dopasowany do oryginału, jak wygląda sprawa jakości druku oraz nasycenia kolorów. Trafiliśmy również na taki test, celem którego było sprawdzenie trwałości tuszu pigmentowego Barva do biurowych drukarek HP.

Spółka „VM” gwarantuje wysoką jakość swoich produktów i wspiera gwarancję światowych producentów materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Proces produkcji materiałów eksploatacyjnych jest zatwierdzony przez urząd wydawania zezwoleń certyfikujących UkrSEPRO, a od 2006 r. produkty „VM” są certyfikowane zgodnie z międzynarodowym standardem STMC.

W 2012 r. zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem firmy „VM”, który obejmuje kontrolę nad produkcją i sprzedażą produktów TM Barva oraz Patron, został certyfikowany w ramach normy DSTU ISO 9001: 2009 oraz ISO 14001: 2006.

Wizyta odbyła się w bardzo pozytywnej atmosferze. Możemy śmiało powiedzieć, że spółka „VM” stara się robić wszystko, żeby wytworzyć jakościowy produkt. My z kolei jesteśmy dumni z tego, że możemy dostarczyć ten produkt polskiemu konsumentowi.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl