do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Dlaczego warto wybierać tanie tusze do drukarek

7

Tanie tusze do drukarek posiadają tylu samo zwolenników, jak i przeciwników. Pierwsi wskazują na znacząco niższą cenę, drudzy obawiają się spadku jakości. My zaś dzisiaj spróbujemy Was przekonać do tego, dlaczego warto wybierać tanie tusze do drukarek.

Różnica w jakości którą zauważysz bądź nie

Osoby używające drukarek w codziennych domowych bądź firmowych warunkach często nie zauważają diametralnej zmiany jakości po zastosowaniu zamienników tuszowych. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli tych, którzy pracują w branży związanej z grafiką bądź fotografią i zauważą każdy najdrobniejszy ubytek w rozdzielczości. Większość z nas drukuje dokumenty tekstowe czy proste ikonografiki, np. towarzyszące różnorodnym publikacjom. Ich wymagania względem nienagannej jakości nie są tak wygórowane.

Jak znaleźć w Warszawie tanie tusze, będące produktami o optymalnych parametrach

Producenci drukarek będą oczywiście zalecać stosowanie oryginalnych elementów eksploatacyjnych, ale ich cena jest często naprawdę zaporowa. Korzystając z dobrej jakości zamienników, będziesz mógł znacznie taniej drukować, bez obawy o bylejakość. Zarzucana im mniejsza wydajność, to ilość rzędu ok. 5-10 stron na jedno napełnienie. Przyznajcie więc, iż taka wartość jest zupełnie pomijalna. Wybierz ten produkt, który będzie oferował odpowiednio długi termin przydatności. Warto także zwrócić uwagę na to, jaki pojemnik oraz system napełniania oferuje dany produkt. Coraz powszechniej pojawiają się buteleczki zakończone wygodnymi lejkami, które pozwalają na precyzyjne umieszczenie tuszu bez konieczności używania strzykawek.

Wieczne kartridże do drukarek marki HP

Nie daj się zwieść promocjom

Jeżeli nie drukujesz zbyt dużo, to nie pozwól by podczas zakupu taniego tuszu do drukarki w Warszawie, zaślepiła Cię promocja, oparta na sprzedaży dużych pojemników. Opłaca się to tylko w przypadku, gdy masz pewność, że zużyjesz je praktycznie natychmiast bądź gdy możesz podzielić się zawartością z przyjaciółmi czy współlokatorami. Raz otwarty tusz, będzie znacznie szybciej wysychał niż ten w oryginalnie zabezpieczonym opakowaniu. Lepiej zainwestować w wieczne kartridże, które dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu przed wysychaniem oraz dysponowaniu większymi zbiornikami na tusz, zapewniają możliwość ekonomicznych zakupów tuszu w każdym kolorze.

Komentarze do wpisu (7)

7 października 2016

Jestem bardzo zadowolona z zamienników active jet, długo je kupuję i nie szkodzą absolutnie mojej drukarce. Oczywiście są tańsze od oryginałów ale drukują super.

20 listopada 2016

Przede wszystkim ze względu na sporą oszczędność. jakość wcale nie gorsza od oryginału ale pod warunkiem, że zamienniki będą dobrej firmy.

14 grudnia 2016

No i tusze te są bardzo wydajne, wydajniejsze niż oryginał, sprawdziłam sama ;)

15 grudnia 2016

Ja dopiero teraz tu zakupiłem wieczne kardridże wraz z tuszem i testuje. mnie akurat zależy głownie na dobrej jakośći ze względu na to że dużo drukuję zdjęć. Używałem do tej pory zamienników z firmy pryzmat I byłem zadowolony, ale jednak za jeden kardridż 17.50 to już drogo się robi przy wydruku zdjęć. Dlatego teraz zdecydowałem się na te wieczne

31 stycznia 2017

Active jet są jedne z lepszych na rynku, używam już długo , zadowolona tez jestem, do oryginałów nie wróciłam i nie wrócę.

21 lutego 2017

Tez ich używam i na prawdę warto tym bardziej, że tak na prawdę od oryginału to tylko ceną się różnią. Jest to dobra , sprawdzona marka i takie można spokojnie , bez obaw kupować.

22 lutego 2017

W moim przypadku nie opłaca się kupować oryginały bo są drogie a zamiennik jest dużo tańszy i tak samo dobry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl