do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Kartridż do drukarki czy tusz – oto jest pytanie?

0

Decydując się na zakup i eksploatację drukarki, warto zastanowić się nad sposobem jej pracy oraz tym, czy wolimy korzystać z kartridża czy też bardziej odpowiada nam tusz do samodzielnego napełniania. Różnica w tej kwestii jest dość subtelna, ale czasem może okazać się na tyle uciążliwa, że spowoduje zmianę punktu widzenia.

Jakie kartridże do drukarek wybiera się w Warszawie?

Powszechność występowania drukarek atramentowych w naszych gospodarstwach domowych powoduje, że większość z nas staje w pewnym momencie przed koniecznością uzupełnienia ich naboi. Można tego dokonać, kupując cały kartridż, polecany przez producenta – wtedy koszt może nierzadko przekroczyć wartość całego sprzętu. Innym sposobem jest postawienie na zamienniki – jednakże cieszą się one złą sławą, ponieważ często przesiąkają i posiadają niską odporność na zasychanie. Aby zminimalizować koszty, warto sięgnąć po tzw. wieczne kartridże, które można uzupełniać wielokrotnie atramentami bez obawy o ich właściwe parametry.

Wieczne kartridże do drukarki Epson

Dlaczego warto stosować wieczne kartridże?

Oferują one sporą oszczędność, bez osłabienia jakości druku. Szczególnie nano-kartridże posiadają jeszcze szczelniejszą obudowę, co powoduje odczuwalnie dłuższą świeżość atramentu. Ponadto wyposażono je w chipy resetujące, a komory na tusz uzyskały jeszcze większy rozmiar. To wszystko prowadzi do minimalizacji pracy przy obsłudze technicznej sprzętu i znacząco obniża koszty. Wyszukując w sieci o informacji o kartridżach do drukarek dostępnych w Warszawie, stawiaj na nowoczesne sprzęty, które zapewnią Ci właściwą satysfakcję.

Wieczne nano-kartridże HP

Tusz i jego cechy szczególne

Jeżeli nie zamierzasz każdorazowo wymieniać kartridża, to wypróbuj tusze, które umożliwią wykorzystanie posiadanych pojemników, a jednocześnie obniżą koszty zakupu. Występują one w różnych wariantach kolorystycznych. Znaczny rozwój technologiczny spowodował, że aplikacja ich jest coraz łatwiejsza, jednakże zawsze wiąże się z ryzykiem przypadkowego rozlania bądź niedokładnego opróżnienia buteleczki z tuszem. Tu trzeba po prostu uważać. Być może optymalnym wyjściem jest kupowanie zamienników, które są tańsze niż oryginalne kartridże, a jednocześnie znacznie łatwiej się je montuje. Zawsze jednak podstawową kwestią jest wybór produktów o gwarantowanej przez producentów jakości.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl