do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Przegląd cenowy urządzeń wielofunkcyjnych

0

Zakup urządzenia wielofunkcyjnego jest rozsądnym rozwiązaniem, jeżeli potrzebujesz podstawowych funkcji drukarki, skanera i kserokopiarki do użytku domowego bądź w małej firmie. Tego typu kombajn zajmie nie więcej miejsca niż tradycyjna drukarka, a znacząco ułatwi realizację codziennych zadań. Z jakim wydatkiem musisz się liczyć, planując taką inwestycję? Wachlarz cen, funkcji i jakości jest wyjątkowo szeroki i powoduje, że na pewno każdy znajdzie sprzęt, który będzie odpowiadał jego oczekiwaniom.

Urządzenia wielofunkcyjne wybierane w Warszawie

Chcąc porównać tego typu produkty, należy skupić się na podobnym wyposażeniu. Zakładamy więc, iż zależy nam na zakupie kombajnu, który posiada drukarkę, skaner oraz kserokopiarkę. Kwestią podstawową jest zdecydowanie, czy ma to być wersja atramentowa czy też laserowa. O przewadze którejkolwiek z nich nie będziemy teraz dyskutować. Postaramy się potraktować je jednolicie. Ceny urządzeń wielofunkcyjnych tego typu rozpoczynają się już od około 150 złotych. Jednakże najszersza oferta dotyczy tych z przedziału od 400 złotych do 600 złotych. Mamy tu na myśli oczywiście produkty dedykowane użytkowaniu w warunkach domowych bądź środowisku małej firmy. Powyżej tego pułapu możesz liczyć na urządzenia pochodzące już od wyłącznie renomowanych i godnych zaufania firm, jak i zapewniających wysoką wydajność i ponadprzeciętne parametry. Tylko czy rzeczywiście jest Ci potrzebne aż tak profesjonalne wyposażenie?

Urządzenia wielofunkcyjne drukujące marki Epson

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

Kupując urządzenia wielofunkcyjne w Warszawie, najpierw musisz szczegółowo określić ich przeznaczenie. To właśnie pod tym kątem warto decydować o wyborze właściwego modelu. Nie ma sensu przepłacanie za sprzęt o podwyższonej prędkości pracy, jeżeli zazwyczaj drukujesz kilka zaledwie stron tygodniowo. Lepiej zaopatrzyć się w model, oferujący lepszą rozdzielczość. Zdecyduj także, czy potrzebujesz czytnik kart, możliwość łączenia się za pośrednictwem Wi-Fi czy złącza Ethernet. Niektóre z modeli zapewniają również wygodną opcję automatycznego druku dwustronnego. Wybieraj rozsądnie i płać wyłącznie za to, czego rzeczywiście potrzebujesz i z czego będziesz faktycznie korzystać.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl