do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Tusze do drukarek hp, czyli co oferuje producent?

0

Hewlett – Packard, jak każdy znany producent urządzeń drukujących, poleca klientom własne materiały eksploatacyjne do drukarek. Jest to oczywiście całkowicie naturalne, zarówno ze względów finansowych (olbrzymie wpływy ze sprzedaży tuszy i tonerów) jak i marketingowych.

Firma oferuje duży wybór tuszy do drukarek hp, różne formy sprzedaży oraz możliwość bezpłatnego recyklingu zużytych wkładów. Jednocześnie prowadzi politykę zachęcającą do kupowania oryginalnych tuszy i zniechęcającą do stosowania zamienników do drukarek.

Tusze do drukarek hp w różnej konfiguracji

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i preferencjom klientów i stara się dopasować asortyment do różnych potrzeb użytkowników. W ofercie znajdziemy zatem tusze hp standardowe, które są przeznaczone dla osób drukujących sporadycznie, a także wydajniejsze wkłady dla użytkowników, którzy zamierzają drukować duże ilości materiałów (koszt wydruku jednej strony może być mniejszy o 50%).

Tusze do drukarek hp, można nabyć także w postaci pakietów czyli np. zestawu kilku tuszy lub kompletu w skład którego wchodzi tusz i papier fotograficzny. Ta strategia sprzedaży ma na celu dopasowanie oferty do konkretnego klienta, gdyż jak wiadomo materiały eksploatacyjne do drukarek są kosztowne, a producentom zależy, aby nabywcy kupowali produkty oryginalne zamiast tanich tuszy nieznanego pochodzenia.

Ekologia, czyli recykling materiałów eksploatacyjnych

Hewlett – Packard, jako nowoczesna firma wpisuje się we współczesny nurt działań proekologicznych i zachęca klientów do recyklingu zużytych wkładów atramentowych i laserowych, jednocześnie ułatwiając im to zadanie. Zarówno klienci indywidualni jak i małe biura, i korporacje mogą liczyć na bezpłatny odbiór zużytych wkładów, które zostaną poddane recyklingowi. HP zapewnia, że wkłady nie zanieczyszczą środowiska, ani nie zostaną ponownie napełnione.

Możliwość bezpłatnego zwrotu produktów do recyklingu istnieje w 72 krajach na świecie. Wybierając tusze hp, można aktywnie uczestniczyć w programie ochrony środowiska.

Tusze do drukarek hp kontra zamienniki

Hewlett – Packard, podobnie jak inni producenci oryginalnych tuszy do drukarek zniechęca konsumentów do kupowania tańszych zamienników.

Główne argumenty podnoszone przez firmę na rzecz swoich produktów, to:

  • Niezawodność oryginalnych tuszy do drukarek hp,
  • Doskonała jakość wydruku,
  • Ochrona środowiska poprzez możliwość bezpłatnego recyklingu zużytych wkładów atramentowych i laserowych.

Na poparcie swoich argumentów HP przytacza wyniki szeregu badań i testów mówiące o tym, że zamienniki są mniej wydajne, wadliwe, nietrwałe i ogólnie gorszej jakości niż oryginalne tusze do drukarek hp.

Firma wprowadziła również program przeciwko podrabianym produktom, zaopatrując swoje wyroby w etykiety z kodami QR, które można samodzielnie zeskanować i zweryfikować za pomocą smartfona i specjalnej aplikacji. Dostępny jest również program firmy HP, służący do weryfikowania autentyczności zainstalowanych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach hp.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl