do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Wszystkie produkty w sklepie atramentowka.com są skategoryzowane według kodów oryginalnych kartridży (serii drukarek).
Przed wyborem produktu sprawdź numer wkładów w swojej drukarce.

Kategorie blog
Chmura tagów

Wieczne kartridże do drukarek – jak to działa?

1

Chcesz zoptymalizować koszty użytkowania swojej drukarki atramentowej? Masz dość częstego uzupełniania tuszy i problemów związanych z ich przedwczesnym zasychaniem? Postaw na wyjątkowo funkcjonalne i opłacalne rozwiązanie, jakim są wieczne kartridże. To opcja wygodna, tania w eksploatacji i nieuciążliwa w obsłudze. Stworzono ją po to, byś mógł zoptymalizować sposób swojej pracy.

Wieczne kartridże: nowoczesność w rękach użytkowników drukarek

Urządzenia te są wysokimi jakościowo wkładami wielokrotnego użycia, które wyposażono w specjalnie przygotowane otwory do uzupełniania tuszu a także wieczne chipy, posiadające opcję resetowania. Takie połączenie oferuje produkt, który można uzupełniać nieograniczoną ilość razy, przy zachowaniu niezmiennych parametrów druku.

Korzyści płynące z korzystania z wiecznych kartridży

Podstawowa zaleta tego rozwiązania kryje się już w nazwie – wiecznych kartridży używać można w nieskończoność, wielokrotnie napełniając je tuszem. Ale to nie wszystko.

  • Kupując w Warszawie wieczne kartridże do drukarek, zwróć uwagę na to, by posiadły one przezroczystą obudowę. Wtedy będziesz mógł bezproblemowo śledzić poziom tuszu (wskaźniki sczytywane z chipa nie zawsze odpowiadają rzeczywistości).
  • Kolejną kwestią, przemawiającą za ich wyborem jest duża pojemność. Znacznie rzadziej będziesz musiał uzupełniać tusz, co odczuwalnie minimalizuje obsługę serwisową.
  • Ponadto specjalnie przygotowane otwory do uzupełniania tuszu są wygodne w użyciu i nie powodują jego nadmiernego wysychania.
  • Kartridże wielokrotnego uzytku posiadają budowę, która chroni tusz przed utratą wilgotności. Jednakże nawet w nich, warto dbać o zachowanie jego odpowiedniego poziomu, ponieważ w przypadku długotrwałego utrzymywanie małej ilości tuszu, jego resztki łatwo ulegną zaschnięciu. To zaś prowadzi do blokady pracy głowic a nawet trwałego ich uszkodzenia.

Zestaw wiecznych kartridży do drukarek marki Brother

Inwestując w  kartridże wielokrotnego użytku, możesz obniżyć koszty druku pojedynczej strony nawet 30-krotnie. Aby jakość wydruku była odpowiednio satysfakcjonująca, stawiaj na tusze, pochodzące od sprawdzonych i godnych zaufania producentów. Stosując kartridże o większej pojemności, zyskujesz podwójnie. Po co przepłacać, skoro porównywalną jakość możesz mieć za znacznie niższą cenę?

Komentarze do wpisu (1)

21 marca 2018

Witam!Mile pozdrawiam z Wrocławia.Przeczytałem wszystko na temat kartridżi. Zapewniacie bezpieczeństwo dla drukarek i satysfakcję ekonomiczną. Mam drukarkę Canon Piximę 5080, podczas instalacji i rejestracji,poucza się użytkownika o konieczności stosowania oryginalnych wkładów przy korzystaniu z pełnego oprogramowania. Dlaczego w Waszym opisie nic nie wspominacie o tej sprawie? Czy może to skutkować z pewnymi sankcjami. proszę o odpowiedź mój email: heniek1945@onet.pl Warto o tym, również napisać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl